Корзина
45 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380633612116
+380976081064
+380663343703
Артлайф-Укр.Ком.Юа

Суть методу Фолля

Суть методу Фолля
В основу методу Фолля покладені принципи і традиції китайської акупунктури (голковколювання). Лікарі стародавнього Китаю вважали, що процеси, які відбуваються в нашому організмі, пов’язані з перенесенням енергії (биопотенциала клітин) між різними орг

16.08.18

В даний час метод Фолля використовується  більше ніж в 44 країнах світу. В Інтернаціональне суспільство електроакупунктури входить 50 тис. лікарів-фоллістів, які продовжують розвивати і вдосконалювати цей метод.

Доктор Фолль

Рейнольд Фолль народився в Берліні в 1909 році. З дитинства він мріяв стати архітектором, але доля розпорядилася інакше… Після трагічної смерті батька приголомшений юнак вирішив цілком присвятити себе медицині. Він став студентом медичного факультету старовинного Тюбінгенського університету і по його закінченні блискуче захистив дисертацію.

За час своєї лікарської діяльності невгамовний Рейнольд міняв спеціалізації від спортивного лікаря до стоматолога, займався педіатрією, профілактичної медициною. У 1953 році доктор Фолль спільно з інженером Вернером приступив до розробки нових методів електроакупунктурной діагностики. Натхнений успіхами на даному поприщі, вже через 3 роки він заснував товариство електроакупунктури, яке з часом стало інтернаціональним. У 1966 році «За видатні заслуги перед стражденним людством і за розробку нового методу… » Папа Павло VI нагородив доктора Фолля золотою медаллю.

Акупунктура як основа методу Фолля

В основу методу Фолля покладені принципи і традиції китайської акупунктури (голковколювання). Лікарі стародавнього Китаю вважали, що процеси, які відбуваються в нашому організмі, пов’язані з перенесенням енергії (биопотенциала клітин) між різними органами. Ця енергія рухається не хаотично, а за певними маршрутами — меридіанами, від однієї акупунктурної точки до іншої. Акупунктурні точки — це особливі місця на тілі людини, де до поверхні шкіри найближче підходять пучки нервів, кровоносних і лімфатичних судин, взаємопов’язаних з різними органами. Збій роботи одного з органів призводить до потенційних змін і по ходу меридіана, і в точках, і в інших органах, які з ними пов’язані. Так, наприклад, запальний процес в корені 8-го зуба може викликати порушення в роботі серця, дванадцятипалої кишки, центральної нервової системи і стати причиною патологічних змін в них. І навпаки, порушення в роботі серця може викликати запальний процес в корені 8-го зуба і т.д. (За принципом зворотного зв’язку). Фолль використовував всі ці знання і пішов ще далі. Він з’ясував, що, впливаючи на біоактивні точки слабкими електричними імпульсами, можна дізнатися, що відбувається в пов’язаних з ними органах. Для цього потрібно тільки виміряти опір в цих точках. Збільшення провідності говорить про гострому запаленні, зменшення — про наявність хронічного процесу.

Давнім прототипом методу Фолля можна вважати пульсову діагностику, яка використовувалася в Тибеті і Китаї. За характером зміни пульсу ставили діагноз і строго індивідуально підбирали ліки.

В Індії в період розвитку і поширення магії діагностику та підбір лікування здійснювали за допомогою маятників і кілець — прабатьків сучасної рамки. Ці старовинні «прилади» змінювали характер руху, якщо лікарський засіб не підходило хворому. Для проведення такої діагностики не завжди була необхідна присутність самого пацієнта, достатньо було принести його кров, волосся, сечу або сперму.

 

Досліджуючи відомі точки, можна, не вдаючись до складних і часом небезпечним методам діагностики, отримати цілісну картину про стан усього організму. Так, з’єднавши древнє китайське мистецтво лікування з високочутливої ​​технікою та комп’ютером, доктор Фолль подарував світові новий напрямок в діагностиці захворювань.

 

Пройти диагностику организма по методу Фолля

Предыдущие статьи