Кошик
81 відгук
+380 (63) 361-21-16
+380 (97) 608-10-64
Артлайф-Укр.Ком.Юа

СмартМед клініка інтегративної медицини

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Ліцензія МОЗ України АГ № 602410 від 21.07.2011 р

 

Перша клініка «Смартмед» була відкрита в 2004 році професором, доктором технічних наук, академіком Академії інженерних наук України Доровських Анатолієм Васильовичем і складалася з двох лікарів і медсестер. Таким було наше початок.
Зараз ми – це: 73 штатних співробітника (висококваліфікованих лікарів–терапевтів, лікарів інтегративної медицини, педіатрів, бактеріологів, гематоксикологов і медичних сестер, менеджерів та міжнародного маркетингового відділів) і солідна команда наукових консультантів (фармакологів і фармацевтів лабораторії досліджень і виробництва фітопрепаратів, лікарів вищої категорії, докторів наук і професорів), 5 діючих філій в Україні та 1 – у Туреччині. Готуються до відкриття філії в Києві та Литві.

Компанія ТОВ Науково-виробниче об'єднання «Міжнародний медичний центр» складається з трьох підрозділів і розвивається в напрямках:

  1. НВО «Міжнародний медичний центр» веде науково-дослідну роботу в галузі розробки та впровадження унікальних препаратів, що проводиться при сприянні і тісній співпраці з провідними фахівцями інститутів Академії наук України: Фізики напівпровідників АН України, Хімії поверхні АН України, Геофізики зовнішнього середовища АН України, Інституту мікробіології АН України, Еволюційної екології НАН України, а також Інституту фізіології імені Богомольця та Київського медичного університету);
  2. Фітолінія «Смартмед» – виробництво унікальних фіто - і нанопрепаратов під брендом «Фітолінія «Смартмед» ТМ;
  3. Клініка інтегративної медицини «Смартмед» ТМ – діагностика і лікування захворювань різної етіології, розробка прогресивних методик та протоколів лікування. Наші лікарі – висококваліфіковані фахівці, які мають колосальний клінічний досвід роботи, в тому числі – виїзними бригадами (14 країн світу), а наші пацієнти прилітають до нас з 19 країн.

НВО «Міжнародний медичний центр» 
Колектив ТОВ НВО «Міжнародний медичний центр» включає лікарів вищої категорії, кандидатів, докторів наук і професорів. 

Основний напрямок діяльності нашого ММЦ  це розробка інноваційних методів діагностики, лікування і профілактики захворювань. Спільно з нашими партнерами розроблені і впроваджені в клінічну практику ефективні лікарські препарати на основі рослинної сировини, а також унікальні нанопрепараты (препарати на основі біологічно-активного нанокремния) не мають аналогів у світі, підтверджені численними авторськими свідоцтвами і патентами. Ведуться наукові дослідження в галузі розробки новітніх нанопрепаратов, ефективності їх застосування і впливу на клінічну картину протікання різного виду захворювань.
 

Фітолінія «Смартмед» ТМ
 на сьогодні представлена 82 препаратами, які умовно можна розділити на 3 групи:
– фітопрепарати – водно-спиртові настойки на основі рослинної сировини, а також сухі рослинні екстракти в капсулах;
– об'єднані – фітопрепарати в поєднанні з різними комбінаціями амінокислот і вітамінів, які надають комплексний вплив на організм;
– нанопрепараты – біологічний активний нанокремній (іонний розчин) і
композитні препарати на його основі.


Подібний асортимент дозволяє нам успішно боротися із захворюваннями:
– шлунково-кишкового тракту,
– серцево-судинної системи,
– сечостатевої системи,
– ендокринної системи,
– бронхо-легеневої системи,
– опорно-рухового апарату,
– шкіри,
а також ефективно перемагати будь-яких інфекційних агентів (віруси, бактерії, грибки, паразити), а також сприяти повного відновлення організму і імунної системи.

 

Клініка інтегративної медицини «Смартмед» ТМ 
 

В наших клініках проводиться комплексна діагностика всього організму методом частотного резонансу, що дозволяє в ході неінвазивного дослідження отримати інформацію про організмі пацієнта за показниками:
  глистова інвазія;
  наявність бактеріальних, вірусних, грибкових інфекції;
— хронічна інтоксикація організму;
  новоутворення;
  стан травної системи (печінки, жовчного міхура, дисфункції підшлункової залози, шлунка, кишечнику);
  стан дихальної системи (носоглотка, трахеї, легені);
  стан сечостатевої системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур, уретра, матка, яєчники, передміхурова залоза);
  стан серцево-судинної системи;
  стан ендокринної системи (щитовидна залоза, підшлункова залоза, надниркові залози);
— стан імунної та лімфатичної систем;
  стан опорно-рухового апарату (хребет і суглоби);
  ймовірність прояви захворювань, пов'язаних із спадковою схильністю (діабет, інсульт, інфаркт, гіпертонія, онкологія та ін)

.

Данный метод диагностики позволяет определить причинно-следственные связи и этиологию возникновения заболеваний, что крайне важно для назначения и проведения корректного лечения, а также прослеживать его динамику. Для этого в нашем арсенале имеется все необходимое – клинический опыт и квалификация врачей, частотно-резонансная и магнитно-лазерная терапия, весь спектр фито и нано-препаратов, а также новейшие протоколы лечения.


В результате многолетней деятельности клиники и НПО, при содействии и поддержке наших научных консультантов разработаны и внедрены в клиническую практику уникальные методики лечения (с помощью фито- и нанопрепаратов) заболеваний:
– аллергий различной этимологии;
– желудочно-кишечного тракта (на различных стадиях заболевания);
– гастриты, язвы желудка и двенадцатиперстной кишки,
– язвенного колита;
– гепатита А, В, С и гепатоза;
– болезни Паркинсона;
– сахарного диабета 2-го типа (инсулинонезависимый диабет);
– панкреатита;
– ОРВИ, гриппа,
и многих других заболеваний.

 

Приятный сюрприз по промокоду "Смартмед 2021" скидка на услуги в клинике интеграционной медицины СмартМед

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner