Корзина
34 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380633612116
+380976081064
+380663343703
Артлайф-Укр.Ком.Юа

Посвідчення донора крові та (або) її компонентів. Вертикальне

В наличииКод: 11114

48 грн.

Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380633612116 Лайф Viber Telegram
 • +380976081064 Киевстар WhatsApp
 • +380663343703 МТС
 • 0443622897
Посвідчення донора крові та (або) її компонентів. Вертикальне
Посвідчення донора крові та (або) її компонентів. Вертикальне
48 грн.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380633612116 Лайф Viber Telegram
 • +380976081064 Киевстар WhatsApp
 • +380663343703 МТС
 • 0443622897
 • Контакты
  • Телефон:
   +380633612116, Лайф Viber Telegram
   +380976081064, Киевстар WhatsApp
   +380663343703, МТС
   0443622897
  • Контактное лицо:
   Менеджер
  • Адрес:
   м. Левобережная, м.Житомирская, м.Харьковская, Киев, Украина
  • Email:
   artlife.com@i.ua
 • Условия возврата и обмена
  
  
  

Бланк Посвідчення донора крові та ( або) її компонентів 

Вертикальне (книжна)

Посвідчення є документом,  що  підтверджує  статус  донора
крові та (або) її компонентів (далі - донор). Необхідне для фіксації давання крові та (або) її компонентів і отримання  пільг.

  Посвідчення видається (оформлюється) донору спеціалізованими установами і
закладами переливання крові,  відповідними  підрозділами  закладів
охорони здоров'я,  що перебувають у віданні МОЗ, інших центральних
органів виконавчої влади та органів  охорони  здоров'я  Автономної
Республіки  Крим,  областей,  мм.  Києва  та  Севастополя  (далі -
спеціалізовані установи),  які мають відповідну  ліцензію,  видану
МОЗ. 

 Посвідчення видається (оформлюється) не раніше ніж через 6 місяців після
першого  давання  крові  та  (або)  її  компонентів  і  повторного
медичного  обстеження,  а  саме  -  проведення аналізу крові чи її
компонентів на наявність інфекцій,  що  передаються  трансфузійним
шляхом.  У  разі  виявлення таких інфекцій громадянин не може бути
донором і посвідчення йому не видається ( не оформлюється). 

 

 

Можливе відправлення посвідчення по Україні Укрпоштою рекомендованим листом, приблизна вартість послуг пошти 16грн., 1шт в конверті. 

 

Пільги, що надаються донорам крові

 

В день давання крові та (або) її компонентів, а також в день медичного обстеження працівник, який є або виявив бажання стати донором, звільняється від роботи на підприємстві, в установі, організації незалежно від форм власності із збереженням за ним середнього заробітку. Донори з числа студентів вищих навчальних закладів та учнів професійних навчально-виховних закладів у зазначені дні звільняються від занять.

Після кожного дня давання крові та (або) її компонентів, в тому числі у разі давання їх у вихідні, святкові та неробочі дні, донору надається додатковий день відпочинку із збереженням за ним середнього заробітку. За бажанням працівника цей день може бути приєднано до щорічної відпустки або використано в інший час протягом року після дня давання крові чи її компонентів.

У разі, коли за погодженням з керівництвом підприємства, установи, організації, командуванням військової частини в день давання крові донор був залучений до роботи або несення служби, йому за бажанням надається інший день відпочинку із збереженням за ним середнього заробітку.

У разі давання крові та (або) її компонентів у період щорічної відпустки ця відпустка продовжується на відповідну кількість днів з урахуванням надання працівнику додаткового дня відпочинку за кожний день давання крові.

Виплата середнього заробітку за день давання крові, або додатковий вихідний день, якщо донор давав кров у вихідні, святкові та неробочі дні, під час щорічної відпустки, або залучався до роботи у день дачі крові здійснюється за рахунок коштів власника підприємства, установи, організації, де працює донор, або уповноваженого ним органу.

Підставою для надання зазначених пільг є відповідні довідки, видані донору за місцем медичного обстеження чи давання крові та (або) її компонентів.

В день давання крові та (або) її компонентів донор забезпечується безкоштовними сніданком та обідом за рахунок коштів закладу охорони здоров'я, що здійснює взяття у донора крові та (або) її компонентів. У разі неможливості забезпечення таким харчуванням відповідний заклад охорони здоров'я має відшкодувати донору готівкову вартість відповідних наборів харчування.

Додаткові пільги, що надаються донорам у зв'язку з систематичним безоплатним здаванням крові та її компонентів:

Донорам, які протягом року безоплатно здали кров та (або) її компоненти у сумарній кількості, що дорівнює двом разовим максимально допустимим дозам, допомога по тимчасовій непрацездатності у зв'язку з захворюванням виплачується у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати донора незалежно від стажу роботи. Така пільга цим донорам надається протягом року.

Учням професійних навчально-виховних, студентам вищих навчальних закладів, які протягом року безоплатно здали кров та (або) її компоненти у сумарній кількості, що дорівнює двом разовим максимально допустимим дозам, надається право на одержання грошової допомоги у розмірі 25 відсотків встановленої у навчальному закладі стипендії протягом шести місяців. Виплата такої грошової допомоги здійснюється за місцем навчання донора.

Протягом року після здачі крові та (або) її компонентів у зазначеній кількості донори мають право першочергового придбання путівок для санаторно-курортного лікування за місцем роботи або навчання та першочергового лікування в закладах охорони здоров'я, що перебувають у державній власності.

Крім зазначених пільг міністерствами та відомствами України, органами державної виконавчої влади регіонів, місцевими Радами народних депутатів, власниками підприємств, установ, організацій або уповноваженими ними органами для таких донорів можуть бути встановлені й інші додаткові пільги.

Донори крові та її компонентів з числа офіцерів,прапорщиків, мічманів та інших військовослужбовців мають право на пільги:

Військовослужбовці строкової служби та курсанти військових навчальних закладів, які є або виявили бажання стати донорами, в день давання крові та (або) її компонентів, а також в день медичного обстеження увільняються від несення нарядів, вахт та інших форм служби.

У разі давання донорами - військовослужбовцями строкової служби або курсантами військових навчальних закладів крові та (або) її компонентів у період відпустки, у вихідний чи святковий день їм за бажанням надається інший день відпочинку, який може бути приєднано до відпустки або використано в інший час протягом року після здачі крові та (або) її компонентів.

Після кожного дня давання крові та (або) її компонентів донорам – військовослужбовцям строкової служби та курсантам військових навчальних закладів надається додатковий день відпочинку. За бажанням донора та за погодженням з командуванням військової частини цей день може бути приєднано до відпустки або використано в інший час протягом року після дня давання крові чи її компонентів.

Військовослужбовцям строкової служби та курсантам військових навчальних закладів, які протягом року безоплатно здали кров та (або) її компоненти в кількості двох разових максимально допустимих доз, надається право на одержання грошової надбавки у розмірі 25 відсотків до призначеного їм грошового забезпечення протягом шести місяців після здачі крові та (або) її компонентів у зазначеній кількості. Виплата такої грошової надбавки проводиться за місцем проходження служби або навчання цих донорів відповідно до законодавства.

Згідно із Законом "Про донорство крові та її компонентів", стаття 13 в редакції 1995 року для осіб, нагороджених знаком "Почесний донор України", встановлені такі пільги:

 • безоплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування з використанням дорогоцінних металів) у закладах охорони здоров'я, заснованих на загальнодержавній та комунальній власності;

 • пільгове придбання ліків (із знижкою 50% їх вартості) за рецептами, виданими закладами охорони здоров'я, заснованими на загальнодержавній та комунальній власності;

 • безоплатне забезпечення донорською кров'ю та її препаратами, необхідними для їх особистого лікування, за рецептами, виданими закладами охорони здоров'я, заснованими на загальнодержавній та комунальній власності;

 • першочергове придбання за місцем роботи або навчання путівок для санаторно-курортного лікування та першочергове лікування у закладах охорони здоров'я, заснованих на загальнодержавній та комунальній власності;

 • позачергове забезпечення у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів, протезами й іншими протезно-ортопедичними виробами;

 • використання чергової щорічної оплачуваної відпустки у зручний для них час;

 • отримання пільгових позик на будівництво індивідуального житла за рахунок цільових коштів, що передбачаються Національною та місцевими програмами розвитку донорства крові та її компонентів;

 • отримання надбавки до пенсії у розмірі 10% від затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць починаючи з 1 січня 2006 року, відповідно до Закону від 16.11.2004 N 2177 - ІV "Про внесення зміни до статті 13 Закону "Про донорство крові та її компонентів".

Джерело:

 1. Закон України "Про донорство крові та її компонентів".

 2. Урядовий кур'єр.

Характеристики
Основные
Производитель   Украина Друк
Страна производитель Украина
Ориентация Книжная
 • Цена: 48 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!